ZIMOWISKO 2012

Rozpoczynamy rekrutację uczestników zimowiska dla dzieci w wieku 8-14 lat, które odbędzie się w dniach 16-25.01.2012 r., w sprawdzonym podczas wakacji – Ośrodku Wypoczynkowym „MORION” w centrum Karpacza.

Termin: 16-25.01.2012 r.

Koszt zimowiska dziesięciodniowego: 750 zł.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest pobranie karty zimowiska i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. Liczy się kolejność zgłoszeń (karty będą wydawane do wyczerpania). Odpłatność za kolonie może być realizowana w 3 ratach – najpóźniej do 5 stycznia 2012 r.

Zimowisko organizowane będzie w bardzo przyjaznym Ośrodku „MORION” w Karpaczu. 200 m od centrum,  pokoje z łazienkami, 3 posiłki główne (w tym dwa – śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu) oraz podwieczorek – ciasta własnego wypieku lub owoce.

W PROGRAMIE ZIMOWISKA m.in:

– zwiedzanie Karpacza, m.in Muzeum Zabawek, Muzeum Sportu i Turystyki, Kościoła Wang, Skoczni Orlinek;
– przejazd zjeżdżalnią „Kolorowa”;
– jazda na łyżwach na lodowisku;
– kąpiel w basenie;
– wycieczka do Szklarskiej Poręby, zwiedzanie Muzeum Minerałów, Wodospadu Szklarka, wyjazd do Jeleniej Góry, Cieplic, degustacja wód mineralnych.
– dyskoteki, konkursy z nagrodami; pieczenie kiełbasek przy ognisku, kulig w zależności od pogody.

Przewidujemy 15-osobowe grupy dzieci, zapewniamy opiekę pielęgniarską, fachową kadrę pedagogiczną TPD, ubezpieczenie oraz dojazd i powrót autokarem.

UWAGA! Dzieci zamieszkałe w Legnicy, pochodzące z rodzin o niskim dochodzie i  złej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o zniżkę od 100 do 300 zł. Wniosek o zniżkę powinien być zaopiniowany przez zarząd koła Przyjaciół Dzieci przy danej szkole. Decyzje o zniżce będą podjęte ok. 10 stycznia 2012 r. po otrzymaniu dofinansowania z Urzędu Miasta.
Rodziny dzieci spoza Legnicy powinny starać się o zniżkę we własnym samorządzie. Można również ubiegać się o dofinansowanie w zakładzie pracy rodziców, które posiadają fundusz socjalny.

Rekrutacja do wyczerpania 50 miejsc.

Więcej szczegółów pod nr tel. 76 724-51-09 oraz w siedzibie biura TPD, przy ul. Orła Białego 2.