SZOPKI BOŻONARODZENIOWE – WYNIKI KONKURSU

Miło nam poinformować, że są już znani laureaci tegorocznego konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Do siedziby legnickiego biura TPD dostarczono 150 świątecznych dekoracji. Jury miało przysłowiowy 'ciężki orzech do zgryzienia’. Po naradach udało się jednak ocenić prace, przyznać czołowe miejsca i wyróżnić 50 szczęśliwców. Poniżej protokół.

Laureaci konkursu – zobacz protokół (.pdf)

Zapraszamy na podsumowanie konkursu i wręczenie nagród z udziałem m.in. Jego Ekscelencji ks. Biskupa Marka Mendyka. Uroczystość odbędzie się 20.12.2011 o godz. 14:30 w sali widowiskowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego (Klub Nauczyciela) w Legnicy.

W programie imprezy przewidziano Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Ireny Kosmowskiej z Bieniowic.

Na spotkanie zapraszamy także wykonawców szopek nienagrodzonych, bowiem wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplom oraz okolicznościową plakietkę. (wymagane potwierdzenie przybycia pod nr tel. 76 724-51-09)

Wystawa pokonkursowa zwycięskich prac będzie miała trzy lokalizacje: w witrynach Muzeum Miedzi w Legnicy; w siedzibie świetlic parafialnych: „Barka” przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej w Legnicy oraz „Arka” przy Parafii Św. Jacka w Legnicy.

Informujemy również, że szopki odbierać będzie można dopiero po zakończeniu wystaw (ok. 15.01.2012 r.).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. I zapraszamy za rok!