MAJĄ TALENT!

Śpiewali, recytowali, wyginali się na scenie – mają talent, to niewątpliwe. Najważniejsze, by wciąż kształtowali potencjał i nie poddawali się, bo wygrani dziś byli wszyscy! 20 listopada odbyła się już druga edycja Jarmarku Talentów, zorganizowanego przez szkolne koło Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz szkolne koło Caritas. W przeglądzie udział wzięły reprezentacje SP nr 1, 2, 7, 10, 16, 19 z Legnicy, gospodarze jarmarku czyli SP nr 4 w Legnicy oraz Zespół Szkół Integracyjnych, a także Szkoła Podstawowa z Bartoszowa i II Zespół Szkół z Legnickiego Pola.

Dzieci wzięły udział w trzech kategoriach: wokalno-muzycznej, słowno-recytatorskiej oraz sprawnościowej. . Jury w składzie: Danuta Dąbrowicz (SP nr 4), Bogusława Cybulak (instruktor grupy teatralnej ZONK – Młodzieżowe Centrum Kultury) i Adam Kobel (rzecznik prasowy TPD w Legnicy) przyznało laury w każdej dziedzinie:

KATEGORIA SŁOWNO-RECYTATORSKA
Puchar otrzymała Natalia Turek z SP nr 19 w Legnicy oraz wyróżniono Łukasza Rakickiego z SP nr 4 w Legnicy

KATEGORIA WOKALNO-MUZYCZNA
Puchar powędrował do Aleksandry Słabolepszej z SP nr 4 w Legnicy

KATEGORIA SPRAWNOŚCIOWA
Grand prix zdobył duet Julii Ślemp i Aleksandry Krupy ze SP nr 19. Przyznano także dwa wyróżnienia: Emilii Kwaśniak z Zespołu Szkół w Legnickim Polu oraz Dżesice Szostak z Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy.

Puchary zostały ufundowane przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 pana Artura Wirę, Prezesa Zarządu Oddziału Okręgowego TPD w Legnicy Kazimierza Pleśniaka oraz przez Caritas Diecezji Legnickiej.

Gratulujemy!

Zachęcamy do zaglądania na stronę TPD na Facebooku: www.facebook.com/TPDlca – tam również znajdą się fotografie, a już niebawem konkursy z nagrodami!