Z WIZYTĄ W BANKU ZACHODNIM WBK S.A.

Skąd się wziął pieniądz? Jak stwierdzić prawdziwość nominału? Od kiedy funkcjonują bankomaty i co to jest bankowość elektroniczna? Na te i inne pytania dzieci uzyskały odpowiedź w pierwszym Oddziale Banku Zachodniego WBK w Legnicy. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach zajęć plenerowych „Zimy w mieście z TPD”. Nasi przyjaciele z BZ WBK w przystępny sposób zaprezentowali uczestnikom kulisy pracy bankowca, procedurę obrotu pieniędzmi i jego bezpieczeństwa.

Ale to nie wszystko. Zdobytą wiedzę dzieci przelały na prace plastyczne, które wykonały po wysłuchanych prezentacjach. Najładniejsze, w ocenie jury, zostały wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami, a wszyscy uczestnicy otrzymali drobne gadżety i upominki. Co ważniejsze – prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej we wnętrzach placówki.

Zarząd legnickiego TPD składa szczególne podziękowania przedstawicielom Banku, którzy zorganizowali dzisiejsze spotkanie w siedzibie: paniom Ewie Ożóg, Annie Kamyków, Katarzynie Tkaczyszyn oraz Joannie Zakrzewskiej oraz panu Robertowi Flostowi z działu Obsługi Klientów Indywidualnych.

Fundatorem nagród był Bank Zachodni WBK w Legnicy.


fot. Magda Grońska

Zarząd legnickiego TPD informuje, że do grona sponsorów tegorocznej akcji „Zima w mieście z TPD” dołączyli:
Piekarnia Anna w Legnicy
Cukiernia  Koronkiewicz w Legnicy
Piekarnia Cukiernia Okoń
Księgarnia Exlibris w Legnicy

Na wtorek, 5.02.2013 dzięki uprzejmości Teatru im. Modrzejewskiej w Legnicy dzieci zobaczą kulisy i tajemnicze zakamarki tej znanej Polsce instytucji kulturalnej, a w w środę 6 lutego uczestnicy skorzystają z zaproszenia Muzeum Miedzi w Legnicy, które w tym dniu udostępni uczestnikom „Zimy w mieście z TPD” wystawy i opowie o ciekawej historii naszego miasta.