BZWBK SPONSOREM STRATEGICZNYM PROJEKTU ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE

Z wielką przyjemnością informujemy, że 27 marca 2013 zawiązana została umowa sponsorska pomiędzy Bankiem Zachodnim WBK S.A. a Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Legnicy. Bank WBK chcąc wesprzeć zadania statutowe TPD włączył się w realizację projektu: Konkurs Plastyczny i Fotograficznego „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”. Tym samym, BZWBK S.A. został Sponsorem Strategicznym projektu. Koordynatorem z ramienia Banku została pani Joanna Zakrzewska.

TPD od kilku lat współpracuje z 1. Oddziałem Banku Zachodniego WBK. Ostatnim przedsięwzięciem była realizacja warsztatów plastycznych dla uczestników akcji „Zima w mieście z TPD”, w trakcie których przedstawiciele Banku w zabawny sposób przedstawili historię pieniądza i sposoby płatności. Prace plastyczne „Karta przyszłości” wyeksponowane zostały na wystawie pokonkursowej w Oddziale BZWBK.

ZOBACZ RELACJĘ Z WIZYTY W BANKU (zaczyna się od 6 minuty 44 sekundy)

Przedstawiciele Banku włączają się także w akcje charytatywne TPD, m.in. do ubiegłorocznej edycji „Uśmiechu pod choinkę”. W styczniu br. ówczesny dyrektor Banku, pan Robert Pietraga został wyróżniony odznaką „Przyjaciel Dziecka” za życzliwość i pracę na rzecz dzieci i młodzieży.

Podczas dzisiejszego spotkania podjęto dyskusję na temat perspektywicznej formy współpracy pomiędzy Bankiem i TPD w Legnicy.