WYPRAWKA DLA UCZNIA

7 sierpnia br kolejne grupy ok. 100 dzieci wyjechały na kolonie do Międzyzdrojów i Karpacza. Kolonie dofinansowane są przez Urząd Miasta Legnica i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Trwa również akcja „Wyprawka dla ucznia”. Dzięki przekazaniu przez nowożeńców Agnieszki i Pawła Berkowskich z Bartoszowa przyborów szkolnych, które zamiast kwiatów otrzymali od gości weselnych możemy przygotować wyprawki z przyborami szkolnymi dla ponad 60 uczniów z najbiedniejszych rodzin (pisaliśmy o tym na Facebooku TPD Legnica w czerwcu). Wśród podarunków znalazł się również sprzęt sportowy, który wykorzystywany jest podczas Akcji Letniej 2013.

Apelujemy również do naszych przyjaciół i darczyńców o przekazywanie przyborów szkolnych do naszej siedziby przy al. Orła Białego 2 i Plac Słowiański 1 pok. 427.

Piękny gest wychowankom TPD skierowali także właściciele Hurtowni Książek „Skazani na sukces”, którzy przekazali talony na podręczniki z 15% zniżką. Talony można jeszcze odebrać w siedzibie biura Plac Słowiański 1 pok. 427.