GALERIA ZDJĘĆ Z AKCJI LETNIEJ TPD – AKTUALIZACJA

Uzupełniamy galerię zdjęć z turnusów kolonijnych. W chwili obecnej można obejrzeć zdjęcia z I, II oraz III turnusu w Międzyzdrojach oraz z kolonii w Różance. W przyszłym tygodniu pojawią się fotografie z ostatniego turnusu w Międzyzdrojach oraz dwóch turnusów w Karpaczu. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB: facebook.com/TPDlca – tam również znajdują się zdjęcia z w/w turnusów.

Jednocześnie informujemy, że chętni mogą nabyć płytę z zapisanymi zdjęciami (i w niektórych przypadkach także filmami) z kolonii w bardzo dobrej rozdzielczości. Aby nabyć u nas taką płytę, należy wcześniej zgłosić takie zapotrzebowanie wysyłając na adres mailowy tpd.legnica@wp.pl nazwisko dziecka i turnus, którym jesteście Państwo zainteresowani. Koszt zapisanego nośnika wynosi 5 zł.  Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych.

fot. Kasia Napora, Adam Kobel

Różanka, fot. Barbara Szewczyk-Stańko

Międzyzdroje II turnus (fot. Anna Gruszka)

Międzyzdroje I turnus (fot. Dorota Jabłońska)

Jedziesz na kolejne turnusy? Zapisz się do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco! :)

 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy wsparli finansowo Akcję Letnią TPD: Urzędowi Miasta Legnicy, Fundacji Polska Miedź z Lubina, Starostwu Powiatowemu w Legnicy, Urzędowi Gminy w Legnickim Polu i Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Pozdrawiamy wszystkich czytelników, naszych sponsorów i kochanych rodziców.