ZAWODY PŁYWACKIE ZA NAMI

Płynęli jak delfin, jutro będą walczyć jak lwy. Zawodami pływackimi na basenie kąpielowym Delfinek rozpoczęła się XI edycja Legnickiej Paraolimpiady TPD, Reprezentacje sześciu placówek, w tym jedna ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych wzięła udział w rozgrywkach, prowadzonych przez zaprzyjaźnionych trenerów Henryka Grotowskiego, Sylwii Piorun, Mirosławy Kociszewskiej oraz Magdaleny Rybińskiej. Mamy wyniki, jutro paraolimpijczycy jako pierwsi zostaną udekorowani medalami podczas głównych obchodów Paraolimpiady w Parku Miejskim.

OTO PRZYDZIAŁ MEDALOWY

KATEGORIA STYL DOWOLNY

Kategoria wiekowa 10-11 lat
I miejsce: Katarzyna Mazurowicz
II miejsce: Agata Duszkiewicz

Kategoria wiekowa 13 lat
I miejsce: Katarzyna Kowalczyk- Zwolik
II miejsce: Katarzyna Krzywicka

Kategoria wiekowa 16-19 lat
I miejsce: Karolina Wota
II miejsce: Zuzanna Plutowska
III miejsce: Krystyna Drabko

Kategoria wiekowa powyżej 20 lat
I miejsce: Ewa Hen
II miejsce: Sylwia Fluder

Kategoria wiekowa 12-13 lat
I miejsce: Łukasz Klemeński
II miejsce: Paweł Romanowski
III miejsce: Kamil Jankowski
IV miejsce: Mateusz Wędziński

Kategoria wiekowa 14-15 lat
I miejsce: Mateusz Humienny
II miejsce: Michał Żwir
III miejsce: Maciej Masłowski
IV miejsce: Adrian Gnot

Kategoria wiekowa 16-19 lat
I miejsce: Sebastian Ratyński
II miejsce: Krzysztof Skuła
III miejsce: Łukasz Smętek

Kategoria wiekowa powyżej 20 lat
I miejsce: Maciej Mruk
II miejsce: Patryk Nowicki
III miejsce: Przemysław Bohdanowicz

 

KATEGORIA STYL GRZBIETOWY

Kategoria wiekowa 10-11 lat
I miejsce: Katarzyna Mazurowicz
II miejsce: Agata Duszkiewicz

Kategoria wiekowa 13 lat
I miejsce: Katarzyna Kowalczyk- Zwolik
II miejsce: Katarzyna Krzywicka

Kategoria wiekowa 16-19 lat
I miejsce: Karolina Wota
II miejsce: Zuzanna Plutowska
III miejsce: Krystyna Drabko

Kategoria wiekowa powyżej 20 lat
I miejsce: Sylwia Fluder
II miejsce: Ewa Hen

Kategoria wiekowa 12-13 lat
I miejsce: Paweł Romanowski
II miejsce: Kamil Jankowski

Kategoria wiekowa 14-15 lat
I miejsce: Mateusz Humienny
II miejsce: Michał Żwir
III miejsce: Maciej Masłowski
IV miejsce: Adrian Gnot

Kategoria wiekowa 16-19 lat
I miejsce: Sebastian Ratyński
II miejsce: Łukasz Smętek

Kategoria wiekowa powyżej 20 lat
I miejsce: Przemysław Bohdanowicz