UWOLNIJ POZYTYWNĄ ENERGIĘ I POMÓŻ DZIECIOM! WEŹ UDZIAŁ W CHARYTATYWNYM MARATONIE ZUMBY

Święta to czas odpoczynku i spotkań z bliskimi. To również okres kiedy większość z nas bez wyrzutów sumienia spróbował słodkości i wigilijnych smakołyków. Nadwyżkę zbędnych kilogramów możemy zrzucić w bardzo łatwy sposób. Centrum Fitness Piekary zaprasza na trzygodzinny charytatywny maraton ZUMBY, który odbędzie się 11 stycznia w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Legnicy. Start o godz. 16:00. Wprawmy nasze ciała w ruch, spalmy tysiące kalorii i zamieńmy uwolnione endorfiny na mierzalną pomoc dla podopiecznych legnickiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci!

Z początkiem roku wiele osób podejmuje nowe wyzwania. Stwarzamy ku temu idealną okazję, by tanecznym krokiem wejść w Nowy Rok, spalić kalorie, a przede wszystkim pomóc dzieciommówi Kamil Jacewicz z Centrum Fitness Piekary.

Właściciele klubu fitness odpowiedzieli na apel legnickiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, organizacji która dzięki wsparciu darczyńców i aktywności sympatyków działa na rzecz tysięcy dzieci z regionu. Zostanie zorganizowana impreza, na której bawić się mogą wszyscy – zarówno dzieci i dorośli. Dochód ze sprzedaży biletów właściciele klubu przeznaczą na cele charytatywne i statutowe dla podopiecznych TPD. Klienci Centrum Fitness Piekary okazali ogromne serce już podczas akcji „Uśmiech pod choinkę”.

Pudełka z maskotkami i słodyczami spływały do nas aż w kilku partiach. To siła mierzona dobrem, odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, tym bardziej że to pierwsza współpraca sportsmenów z organizacją pozarządową. Ogromnie za to dziękuję mówi Kazimierz Pleśniak, prezes TPD w Legnicy.

Zumba to połączenie tańca i aerobiku. Choć maratony w Legnicy są bardzo rzadko organizowane, sympatyków tej formy aktywności fizycznej przybywa. Trzy godziny dobrej zabawy zagwarantuje certyfikowana instruktorka ZUMBY Dorota Zielińska.

Tańczyć może każdymówi instruktorka. Sekret tkwi w bardzo łatwych, powtarzalnych krokach. Podczas jednej godziny zajęć można spalić do 900 kalorii. Łatwo zatem policzyć, ile wytańczymy podczas maratonu, że nie wspomnę o ilości uwolnionej pozytywnej energii. Cel jest szczytny, jest karnawał, przy okazji nauczymy się ciekawych układów, którymi będzie można zabłysnąć na parkiecie.

Bilety w cenie 15 zł. będzie można nabyć w siedzibie Centrum Fitness Piekary oraz w dniu imprezy (ilość biletów ograniczona). Więcej informacji na stronie www.fitnesspiekary.pl. Na imprezę należy zaopatrzyć się w strój i obuwie sportowe oraz koniecznie dobry humor.