WYCIECZKA SZKLAKIEM JANA PAWŁA II – INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz program VIII wycieczki Szlakiem Błogosławionego Jana Pawła II: Kraków – Łagiewniki – Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska – Rabka w dniach 25-28 kwietnia 2014 roku. 

Wyjazd na wycieczkę nastąpi w dniu 25 kwietnia 2014 r. (piątek) o godzinie 7:00 rano. Zbiórka uczestników o godzinie 6:45 – plac koło Biura TPD, al. Orła Białego 2.

Zakwaterowanie w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Krakowie, ul. Grochowa oraz w Kalwarii Zebrzydowskiej w Domu Pielgrzyma i w Zakopanym.

Powrót z wycieczki planowany jest na 28 kwietnia 2014 r. (poniedziałek) ok. godziny 20:00.

W pierwszym i drugim dniu wycieczki przewiduje się zwiedzanie Krakowa, w trzecim dniu – Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Zakopanego, a w czwartym Rabki Zdrój. W Wadowicach planuje się udział w uroczystościach z okazji kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II oraz zwiedzanie Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II. Podczas wycieczki zapewniamy opiekę wychowawców i pielęgniarki. Uczestnicy przyjmujący lekarstwa powinni poinformować pielęgniarkę i wychowawców. Ze względu na zmienną pogodę prosimy o zabranie ze sobą ciepłej i przeciwdeszczowej odzieży, a także bielizny nocnej i miękkiego obuwia.

Ponadto, prosimy o zabranie prowiantu na I dzień wycieczki, gdyż pierwszy posiłkiem w tym dniu będzie ok. godziny 19:00 – obiadokolacja. Uczestnicy wycieczki otrzymują pamiątkowe plakietki i dyplomy uczestnictwa w wycieczce.

ZOBACZ PROGRAM WYCIECZKI