TAURON DYSTRYBUCJA S.A. PRZYJACIELEM IMPREZY „MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA BĄDŹMY RAZEM”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że TAURON Dystrybucja S.A. wesprze obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka pn. „Bądźmy Razem”, którego miejskie obchody współorganizowane są przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy w ramach jubileuszu 95-lecia istnienia TPD w Polsce.  Impreza odbędzie się 2 czerwca (poniedziałek) w godz. 11:00-16:00 na boiskach lekkoatletycznych na Alei Orła Białego w Legnicy.

TAURON Dystrybucja jest twórcą programu „BEZPIECZNIKI TARONA: Włącz dla dobra dziecka”. Bezpłatne zajęcia edukacyjne prowadzone przez ekspertów, kreatywne konkursy z nagrodami, ciekawe gadżety i objazdowe miasteczka propagujące wiedzę o zasadach bezpiecznego użytkowania energii – to elementy kampanii „Bezpieczniki TAURONA: Włącz dla dobra dziecka”, adresowanej do dzieci, młodzieży a także rodziców i nauczycieli.

Celem „Bezpieczników TAURONA” jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej.

Projekt został zaprezentowany także podopiecznym TPD podczas akcji „Zima w mieście 2014” oraz w programie uroczystości podsumowującej konkurs plastyczny „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”. TAURON Dystrybucja wielokrotnie wspierał działania Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, m.in. podczas akcji charytatywnych „Uśmiech pod choinkę”.

tauron_dystrybucja-logo

Zarząd Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy składa TAURON Dystrybucja S.A. serdeczne podziękowania za wsparcie działań programowych realizowanych przez Stowarzyszenie.