AKCJA LETNIA TPD 2015: SZKLARSKA PORĘBA

Szklarska Poręba położona na skraju dwóch pasm Sudetów Zachodnich: Karkonoszy i Gór Izerskich to wymarzone miejsce do uprawiania aktywnego wypoczynku zarówno dla całych rodzin jak i dla sportowców.

Dom Wczasów Dziecięcych i Promocji Zdrowia położony jest w Szklarskiej Porębie Górnej; niedaleko stąd do centrum, blisko także do dolnej stacji wyciągu na Szrenicę. Na dużym, ogrodzonym terenie znajdują się 4 budynki mieszkalne ze 110 miejscami noclegowymi (pokoje 3-, 4- i 5-osobowe) i pełnym zapleczem sanitarnym i gastronomicznym. Zapewniona jest całodobowa opieka wychowawcza ze strony kadry pedagogicznej, a także opieka medyczna. Nauczyciele i opiekunowie ze szkół macierzystych mogą liczyć na pełną współpracę miejscowych wychowawców: organizują i współtworzą program pobytu, towarzyszą grupie podczas wycieczek i zajęć szkolnych i świetlicowych. Nie brakuje także wspólnych zabaw i rozrywki: dyskoteki, konkursy i zawody sportowe są integralną częścią programu pobytu.

Dom Wczasów Dziecięcych i Promocji Zdrowia
ul. Chopina 6
58-580 Szklarska Poręba

ZAPISZ DZIECKO NA TURNUS 

Turnus

Czas trwania

Koszty

I

04.08 – 14.08.2015 r.

700 zł

JAK MOŻNA ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

Aby zapisać dziecko na kolonię należy zadzwonić pod numer 76 724-51-09, wysłać wiadomość pod adres tpd.legnica@wp.pl z prośbą o zarezerwowanie miejsca, podać turnus jaki Państwa interesuje, pełne dane dziecka, dowód wpłaty zaliczki oraz numer telefonu kontaktowego. Po karty kwalifikacyjne na kolonie należy zgłosić się do naszej siedziby al. Orła Białego 2 w Legnicy. Istnieje możliwość dofinansowania dla rodzin o trudnej sytuacji materialnej.

Zaliczkę na kolonie do Szklarskiej Poręby w wysokości 200 zł należy wpłacić w terminie tygodnia, resztę należności można wpłacić w całości lub w ratach najpóźniej do 30 czerwca na konto: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Legnicy Bank Zachodni WBK 83 1090 2066 0000 0001 1972 8118. W tytule przelewu zawrzeć informacje: imię i nazwisko dziecka, turnus, miejscowość kolonii.