AKCJA LETNIA TPD 2015: WŁOCHY [OBÓZ W FORMII]

W związku z ogromnym zainteresowaniem zagranicznych kolonii, Zarząd Oddziału Miejskiego zdecydował się kontynuować ofertę o wakacyjny wyjazd na obóz do Włoch (i to aż dwa turnusy)! Z pomocą jednej z naszych długoletnich przewodniczących koła Przyjaciół Dzieci, która od lat organizuje obozy młodzieżowe w Wiecznym Mieście stworzyliśmy ofertę dla dzieci i młodzieży w dowolnym wieku do Formii, malowniczej miejscowości nad morzem Tyrreńskim, u podnóża Apeninów. Piaszczyste plaże, lazurowe morze oraz moc atrakcji dla miłośników sportów wodnych i gór.

Spędzając wakacje w Formii ma się okazję do wypoczynku, a jednocześnie do przeniesienia się, przez chwilę w antyczne czasy naszej europejskiej kultury, jest to bowiem miejsce, które stanowi niepowtarzalną bazę wypadową do najsłynniejszych miejsc całej Italii, m.in. Rzymu, Pompei, Neapolu, przepięknej wyspy Capri i Monte Casino.

Kąpiele morskie i słoneczne, zajęcia kulturalno-rozrywkowe, mnóstwo tańca i ZUMBY, uśmiech, zabawa i muzyka!
Bądź z nami w dobrej FORMII(e)! :)

ZOBACZ PRZYKŁADOWY PLAN OBOZU

 

ZAKWATEROWANIE
Camping „Gianola”. Noclegi w namiotach willowych lub w przyczepach kempingowych. Obszar odgrodzony, bezpieczny do zabaw na powietrzu, wyposażony w węzły sanitarne. Nocą temperatura w tym okresie sięga do 25 stopni.

WYŻYWIENIE
śniadanie i ciepły posiłek w formie obiadokolacji

TRANSPORT
autokar z klimatyzacją, WC, barkiem oraz video; przejazd przez Czechy i Austrię

UBEZPIECZENIE
NNW, KL

OPIEKA
opieka polskiego pilota i rezydenta, tłumacza, wykwalifikowana kadra TPD

TERMINY
16.07-29.07.2015
13.08-26.08.2015

UWAGA ZMANA TERMINU
30.07-12.08.2015

(ze względu na małe zainteresowanie turnusem 13.08-26.08. organizatorzy zdecydowali się przenieść rekrutację na turnus w dniach 30.07-12.08.2015)

KOSZT
1650 zł./os.
+ 60 euro wszystkie wycieczki fakultatywne

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
Organizatorzy oferują całodniowe/popołudniowe/wieczorne wycieczki do Rzymu, Watykanu, Monte Cassino, Pompei, na Wezewiusza, Gaeta, Sperlongi, a w drodze powrotnej do Wenecji!

Potrzebny paszport/lub dowód osobisty!

JAK MOŻNA ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

Aby zapisać dziecko na kolonię należy zadzwonić pod numer 76 724-51-09, wysłać wiadomość pod adres tpd.legnica@wp.pl z prośbą o zarezerwowanie miejsca, podać pełne dane dziecka, dowód wpłaty zaliczki oraz numer telefonu kontaktowego. Po karty kwalifikacyjne na kolonie należy zgłosić się do naszej siedziby al. Orła Białego 2 w Legnicy.

Zaliczkę na kolonie do Włoch w wysokości 400 zł należy wpłacić w terminie tygodnia, resztę należności można wpłacić w całości lub w ratach najpóźniej do 15 czerwca na konto: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Legnicy Bank Zachodni WBK 83 1090 2066 0000 0001 1972 8118. W tytule przelewu zawrzeć informacje: imię i nazwisko dziecka, turnus, miejscowość kolonii.

wlochy_formia01 wlochy_formia02 wlochy_zakwaterowanie