KĄPIELE WODNE I WIZYTY W PARKU. MŁODZI KIBICE NA MIEJSKICH WAKACJACH

Ponad 20-osobowa grupa dzieci i młodzieży uczestniczyła każdego dnia w zajęciach plenerowych i stacjonarnych, organizowanych w ramach akcji „Młody Kibic w mieście”. To oferta koordynatorów legnickiego Ośrodka Kibice Razem oraz działaczy TPD dla osób, które na czas wakacji pozostają w miejscu zamieszkania.

Organizatorzy postanowili pójść za ciosem i ponowili akcję, która w ubiegłym roku spotkała się z dużym zainteresowaniem. W lipcu dzieci mogły skorzystać m.in. z atrakcji Parku Rozrywki Play City, ale dobra pogoda dała także sposobność na wyjazd do Parku Wrocławskiego w Lubinie. Edukacja ekologiczna i zajęcia sportowe na świeżym powietrzu to jeden z celów, który przyświecał organizacji przedsięwzięcia pn. „Młody kibic w mieście”. Oprócz tego podopieczni odwiedzili legnicką Palmiarnię, Kręgielnię Kometę na osiedlu Kopernik oraz zażyli kąpieli wodnych na legnickim Kormoranie.

Zapowiedź akcji w TV Dami

Przeczytajcie relację i obejrzyjcie galerię zdjęć z lubińskiego Parku Wrocławskiego, gdzie dzieci zobaczyły m.in. Dinopark – autor M. Machniak

Galerię zdjęć z całej akcji można zobaczyć na stronie miedzlegnica.kibice-razem.pl