ROZPOCZYNAMY AKCJĘ KOMPLETOWANIA WYPRAWEK SZKOLNYCH

Zbliża się wrzesień, początek roku szkolnego, a tym samym także początek realizacji kolejnych zadań programowych podejmowanych przez naszą organizację. Dorocznie pod koniec wakacji rozpoczynamy akcję społeczną, która polega na promowaniu przekazywania podręczników i przyborów szkolnych, tj. zeszytów, bloków, kredek, farbek, długopisów, itp.
Wiele naszych podopiecznych nie mając kompletu zdatnych do użycia przyborów, nie może wystartować ze szkolną nauką z uśmiechem na twarzy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie naszemu Stowarzyszeniu, zgodnie z Państwa możliwościami, przyborów szkolnych, które po zebraniu będą kompletowane w postaci wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszego miasta.

Prosimy o zwrotną informację pod nr tel. 76 724-51-09 lub mailowo tpd.legnica@wp.pl – zechcemy umieścić Państwa logo/nazwę w artykule na naszej stronie internetowej.