KRYPTONIM ZZ – ZIELONA ZUMBA. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W III CHARYTATYWNYM MARATONIE DLA PODOPIECZNYCH TPD

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy przy współpracy z Centrum Odszkodowań DRB organizuje III Charytatywny Maraton Zumba Fitness w Legnicy dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Zielona Zumba”, impreza odbędzie się w Zielone Świątki 15 maja o godz. 15:00  na świeżym powietrzu przy Zespole Szkół Integracyjnych w Legnicy, ul. Wierzyńskiego 1.

W ubiegłym roku podczas II edycji, dzięki Waszemu udziałowi udało zebrać się ponad 10.000 zł., a wiele uśmiechniętych twarzy Dzieci możecie zobaczyć na stronie www.tpd.legnica.pl – sporo z nich w ramach dofinansowania wyjechało na wakacyjny wypoczynek. To Wasza zasługa! Teraz nie zwalniamy tempa! Zbieramy siły i rezerwujemy czas. Nie może Cię zabraknąć! Moc niespodzianek, wiele atrakcji – każde okrywane subtelnie, tak jak wiosną, która stopniowo nabiera właściwych sobie kolorów.

Niebawem wszystkie szczegóły na temat atrakcje dzięki naszym Partnerom. Zapisz się do wydarzenia na Facebooku – dzięki temu będziesz na bieżąco.

plakat_zielona_zumba_maraton