WIRTUALNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK – SĄ WYNIKI

Jesteśmy pod wrażeniem dużego zainteresowania naszym kolejnym wirtualnym konkursem dla dzieci i młodzieży. Plusem takiej możliwości zaprezentowania się jest dotarcie do szerszej publiczności, która w dowolnym momencie mogła przysłuchiwać się pięknym wykonaniom kolęd i pastorałek. Nasza jurorka, pani Anna Czerska z Fame Art w Legnicy miała ciężki orzech do zgryzienia, ale podjęła się tego zadania i po wysłuchaniu wykonań wszystkich uczestników przyznała nagrody i wyróżnienia. Jednak wygrani są wszyscy. Każdy z uczestników otrzyma dyplom uczestnictwa i drobny upominek.

konkurs_koled_pastoralek-wyniki

Poznajcie profesjonalną jurorkę, która oceniła Wasze wykonania. Pani Anna Czerska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim. Współpracowała z Teatrem Wielkim w Łodzi. Brała udział w Europejskim Tourne „Gala Weber”. Jest długoletnim i doświadczonym pedagogiem, wychowawcą wielu wokalistów, zdobywców czołowych miejsc na konkursach i festiwalach wokalnych o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, uczestników telewizyjnych programów muzycznych : „Mam talent”, „X Factor „, „Bitwa na głosy”. Prowadzi również uczniów w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy oraz w legnickim Fame Art.

WYNIKI KONKURSU:

Kategoria: soliści
Julia Rączka – nagroda
Ewelina Matejko – nagroda
Aleksandra Juchniewicz – nagroda
Seweryn Urban – wyróżnienie
Lena Sikora – wyrożnienie

Kategoria: duety i zespoły
Elżbieta Stachura i Artur Droś – nagroda
Siostry Oliwia, Hanna, Zuzanna, Antonina Płaskoń – wyróżnienie
Siostry Hania, Marysia i Ewa Bybel – wyróżnienie

Nagrodzonych i wyróżnionych prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na facebookowym fanpage’u TPD Legnica lub mailowo: tpd.legnica@wp.pl

Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy i zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego celem odbioru dyplomów uczestnictwa i upominku.