AKCJA LETNIA TPD 2015: AUSTRIA – WŁOCHY [TREFFEN]

UWAGA! ZMIANA TERMINU I PROGRAMU! Ze względów organizacyjnych informujemy o drobnych zmianach w programie i terminie kolonii do Austrii. Zapraszamy chętne osoby do wyjazdu na 12-dniowy zagraniczny obóz do malowniczo położonej miejscowości Treffen k/Villach (1600 m. n.p.m.) na pograniczu Austrii, Włoch i Słowenii. Uczestnicy ubiegłorocznej kolonii z wielką przyjemnością rekomendują przyjazne uczestnikom miejsce zakwaterowania.

alpenrose_zdjecia

UCZESTNICY
Kolonia przeznaczona jest dla dzieci/młodzieży od 12 do 17 roku życia.

ZAKWATEROWANIE
Hotel “Alpenrose” w miejscowości Treffen (koło Villach), położony na wysokości 1600 m. n.p.m. Pokoje 4-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV z polskimi programami. Na terenie obiektu znajduje się restauracja ze smaczną kuchnią, sala dyskotekowa, stół do ping-ponga, boiska do piłki nożnej i siatkowej. Urocze położenie obiektu oraz miła polskojęzyczna obsługa gwarantuje komfortowy wypoczynek.

U podnóża góry znajduje się jezioro Ossiacher (latem 26 st.), na którym mamy swoją przystań ze sprzętem pływającym.

WYŻYWIENIE
- śniadania (bufet szwedzki)
- lunch pakiety w dniu wycieczek (bułki, napój, owoc)
- obiadokolacja serwowana
- w drodze powrotnej obiadokolacja na granicy w Znojmo

TRANSPORT
luksusowy autokar z toaletą, TV, barkiem odpłatnym

UBEZPIECZENIE
Hestia – NNW i KL do  50.000 zł.

OPIEKA
pilota  – rezydenta, opieka medyczna: szpital w Villach

TERMIN
23.07-3.08.2015 r.

KOSZT
ok. 1680 zł.

CENA ZAWIERA:
- 9 dni pobytu z wyżywieniem w Austrii
- ubezpieczenie
- transport
- bogaty program
- opiekę rezydenta, pilota

Sugerowane kieszonkowe 5-10€ dziennie, potrzebny paszport/lub dowód osobisty!

P R O G R A M   O B O Z U

Dzień  1 – wyjazd z Legnicy
Dzień  2  – przyjazd do hotelu w Austrii godz.12.00, obiad,  zwiedzanie okolicy i wjazd kolejką na Gerlitzen 2000 m n.p.m., kolacja.
Dzień  3 – śniadanie , rejs statkiem ,  pobyt nad jeziorem w Osiach (zjezdżalnie ,boiska –rozgrywki sportowe) , powrót na obiadokolację, karaoke .
Dzień  4 – śniadanie , wycieczka do   JASKINII  OBIR  i basen ze zjeżdżalniami w EISENKAPEL, powrót na  obiadokolację, projekcja filmu.
Dzień  5 –  po śniadaniu rejs statkiem ,  pobyt nad jeziorem w Osiach (zjezdżalnie, boiska –rozgrywki sportowe) , powrót na obiadokolację, karaoke .
Dzień  6 – śniadanie,  wycieczka  na przełęcz  GROPPENSTEINSCHLUCHT  i na  basen Reiseck .
Dzień  7 –  po śniadaniu rejs statkiem ,  pobyt nad jeziorem w Osiach (zjezdżalnie ,boiska –rozgrywki sportowe) , powrót na obiadokolację, dyskoteka
Dzień  8 – śniadanie ,  wyjazd nad ADRIATYK  do Lignano (WŁOCHY) zakwaterowanie ,   pobyt na plaży i kąpiel w morzu , powrót na obiado-kolacje.
Dzień  9 – śniadanie i całodniowy pobyt w AQUAPARKU  w Lignano (płatne 18 euro we własnym zakresie),  obiado-kolacja .
Dzień 10– śniadanie   ,  całodniowy pobyt na plaży – kąpiele w Adriatyku , powrót na obiado-kolaqcje .
Dzień 11 – śniadanie, pakowanie i wyjazd w drogę powrotną .    Obiadokolacja na granicy w Znojmo (płatna 7 euro).

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

Aby zapisać dziecko na kolonię należy zadzwonić pod numer 76 724-51-09, wysłać wiadomość pod adres tpd.legnica@wp.pl z prośbą o zarezerwowanie miejsca, podać turnus jaki Państwa interesuje, pełne dane dziecka, dowód wpłaty zaliczki oraz numer telefonu kontaktowego. Po karty kwalifikacyjne na kolonie należy zgłosić się do naszej siedziby al. Orła Białego 2 w Legnicy.

Zaliczkę na kolonie do Austrii w wysokości 400 zł należy wpłacić w terminie tygodnia, resztę należności można wpłacić w całości lub w ratach najpóźniej do 31 maja na konto: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Legnicy Bank Zachodni WBK 83 1090 2066 0000 0001 1972 8118. W tytule przelewu zawrzeć informacje: imię i nazwisko dziecka, turnus, miejscowość kolonii.

TPD_1procent-wypelnianiePITow