DO PRZYJACIÓŁ LEGNICKIEGO TPD: PROSIMY O GŁOSOWANIE NA TPD W PLEBISCYCIE POŻYTECZNI 2016

Szanowni Państwo, trwa plebiscyt organizowany przez Gazetę Wrocławską “Pożyteczni 2016″. Organizatorzy wybierają najlepsze stowarzyszenia, fundacje i organizacje pożytku publicznego, działające na terenie Dolnego Śląska. Głosowanie trwa od 14 stycznia do 31 marca 2016.

Zwycięzcy otrzymają certyfikaty, a laureaci pierwszych pięciu miejsc dodatkowo bezpłatną prezentację organizacji w papierowym wydaniu Gazety Wrocławskiej, w specjalnym dodatku poświęconym akcji “1 procent podatku”. To dobra okazja, aby zaprezentować szerszej publiczności dokonania największego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Polsce.

LINK DO GŁOSOWANIA

Głosować można na trzy sposoby:
- klikając w serwisie GazetaWroclawska.pl (maksymalnie 5 głosów dziennie na jednego kandydata) – jeden klik to jeden głos
- za pośrednictwem aplikacji na Facebooku (maksymalnie 1 głos dziennie na jednego kandydata, ale każdy głos oddany poprzez aplikację mnożymy razy dwa)
- wysyłając SMS o treści opp.2 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) - dowolna liczba SMS-ów, a każdy SMS to aż 10 głosów na daną organizację