KIBICOWSKIE WYPRAWKI DLA DZIECI

Zeszyty, długopisy, linijki, bloki rysunkowe, czyli wszystko to, czego na start potrzebuje uczeń rozpoczynający naukę w nowym roku szkolnego. Artykuły zebrane przez kibiców zostały przekazane w formie wyprawek szkolnych w pierwszym dniu szkoły przez piłkarzy Miedzi Legnica. Akcję koordynował Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica, którego operatorem jest legnicki Oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

Łącznie przekazano ponad 20 paczek, większość przyborów pochodzi od kibiców oraz od jednej z par nowożeńców, którzy na swoim ślubie zbierali przybory zamiar kwiatów i prezentów. W akcję zaangażowali się też studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz radny Piotr Żabicki. Ponadto Hurtownia Książek Skazani na Sukces jak w ubiegłym roku przekazała podopiecznym Ośrodka oraz TPD karty rabatowe 20% na cały asortyment.

W uroczystym przekazaniu paczek uczestniczyli pierwszoligowi piłkarze Miedzi: Marcin Garuch, Tomasz Midzierski oraz Keon Daniel. W spotkaniu uczestniczyli również prezes Stowarzyszenia Kibiców Tylko Miedź Krzysztof Piotrowski i prezes Klubu Kibica Niepełnosprawnego Miedzi Legnica Wiktor Czepułkowski. Był czas na autografy, wspólne zdjęcia, odbył się też wspólny mecz w piłkarzyki.

Warto dodać, że od września dzieci i kibice będą mieli kolejną pomoc naukową w postaci dostępu do pięciu stanowisk komputerowych ufundowanych przez firmę Compass Money.

wyprawki2015

Więcej zdjęć na stronie Ośrodka Kibice Razem.