KOŁA PRZYJACIÓŁ DZIECI W ODDZIALE MIEJSKIM

Miejskie Przedszkole nr 1 – Bogusława Bobińska

Miejskie Przedszkole nr 2 – Dorota Melko

Miejskie Przedszkole nr 4 – Joanna Hara

Miejskie Przedszkole nr 6 – Bożena Strącel – Winiarska

Miejskie Przedszkole nr 14 – Regina Rutkowska

Miejskie Przedszkole nr 16 – Małgorzata Prokopiuk, Barbara Budniak

Miejskie Przedszkole nr 18 – Iwona Grygorcewicz

Szkoła Podstawowa nr 1 – Czesław Myśliwiec

Szkoła Podstawowa nr 2 – s. Bożena Kurdyk

Szkoła Podstawowa nr 4 – Lidia Kunecka

Szkoła Podstawowa nr 6 – Paulina Miłosz

Szkoła Podstawowa nr 7 – Maria Łukasik

Szkoła Podstawowa nr 9 – Urszula Przygrodzka

Szkoła Podstawowa nr 10 – Olga Pustelnik

Szkoła Podstawowa nr 16 – Danuta Kleszczyńska

Szkoła Podstawowa nr 18 – Agata Ornowicz

Szkoła Podstawowa nr 19 – Agnieszka Szuba, Katarzyna Prędota

Gimnazjum nr 4 – Anna Dziedzińska

Gimnazjum nr 5 – Katarzyna Makuch

Gimnazjum Społeczne TWP – Karolina Chrzanowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Gimnazjum nr 1) – Agnieszka Chrobak – Malińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 – Jolanta Sękowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (IV LO, Gimnazjum nr 10) – Iwona Sukiennik

I Liceum Ogólnokształcące – Robert Wójcicki

II Liceum Ogólnokształcące – Czesław Syc

V Liceum Ogólnokształcące – Irena Górnik

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących – Elżbieta Poparda

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych – Paweł Zadrożny

Zespół Szkół Ekonomicznych (w trakcie tworzenia)

Zespół Szkół Samochodowych – Beata Kartowicz

Zespół Szkół Rolniczych (Gimnazjum nr 7) – Bożena Miktus

Zespół Szkół Integracyjnych – Halina Jakubowska, Renata Nicpoń

Zespół Szkół CKU – Anna Bielińska

Zespół Szkół Budowlanych – Bogumiła Słomczyńska

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (Gimnazjum nr 11) – Anna Zarzecka

Zespół Szkół Muzycznych – Halina Broszkiewicz – Cielica

Zespół Placówek Specjalnych – Katarzyna Lisowska

Wyższa Szkoła Medyczna – Aleksandra Bartkiewicz

Szkolne Schronisko Młodzieżowe – Jolanta Jucewicz

Szkoła Podstawowa nr 14 przy ZSP – Agnieszka Mistrzak

Młodzieżowe Centrum Kultury – Agnieszka Socha

Fundacja na Rzecz Dzieci Zagłębia Miedziowego – Barbara Pastuszek

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy – Justyna Wędzińska-Szweda

DGP Dozorbud – Krystyna Topolska

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KAMPOL” – Jacek Kamola

Dom Dziecka w Legnicy ul. Wandy- Ewa Watral

Byli wychowankowie Domu Dziecka TPD – Franciszek Miętkiewicz

Sekcja Emerytów i Rencistów przy Oddziale ZNP w Legnicy – Anna Bielachowicz

Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży o Niepełnej Sprawności Ruchowej – Krystyna Sziler

Pogotowie Opiekuńcze – Marta Grzegorczyk

Świetlica Terapeutyczna nr 1 – Ewa Koczubik

Biuro Oddziału Okręgowego TPD – Zdzisława Newelska

Biuro Oddziału Miejskiego TPD – Adam Kobel