KOŁA PRZYJACIÓŁ DZIECI W ODDZIALE OKRĘGOWYM

POWIAT LEGNICA

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Miłkowicach – Mirosława Stachura

Szkoła Podstawowa w Bieniowicach – Sylwia Ślęzak

Szkoła Podstawowa w Kunicach – Małgorzata Ptak

Gimnazjum w Spalonej – Agnieszka Słoma

Szkoła Podstawowa w Rosochatej – Violetta Taurowska

Szkoła Podstawowa w Budziwojowie – Małgorzata Romaniak

Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie – Urszula Bisiorek

Gimnazjum nr 2 im. M.Kopernika w Chojnowie – Andrzej Urban

Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzicach – Violetta Urban

Gimnazjum w Prochowicach – Barbara Dobosz

Szkoła Podstawowa w Miłkołajowicach – Elżbieta Lewandowska-Diogo

Zespół Szkół w Legnickim Polu – Zofia Soroczyńska

Szkoła Podstawowa w Bartoszowie – Renata Szmuc

Szkoła Podstawowa w Prochowicach – Aneta Rosiak

Szkoła Podstawowa w Rzeszotarach – Agata Ślusarek

Gimnazjum w Rui – Karolina Szewczyk

Szkoła Podstawowa w Krzywej – Bogusława Pietkiewicz

Szkoła Podstawowa w Krotoszycach – Elżbieta Rakuzy

Szkoła Podstawowa w Dąbiu – Anna CHudzik

Szkoła Podstawowa w Wągrodnie – Mariola Wiesner

Szkoła Podstawowa w Starym Łomie – Elżbieta Cichocka

POWIAT LUBIN

Zespół Szkół nr 3 w Lubinie – Renata Bodyk

Szkoła Podstawowa nr 12 w Lubinie – Olga Stępień

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie – Małgorzata Sołoducha

Szkoła Podstawowa nr 5 w Lubinie – Magdalena Zaręba-Wejnert

Koło Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Lubinie – Danuta Jełowicka

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie – Aniela Rodziewicz

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lubinie - Mirosława Hodura

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szklarach Górnych – Iwona Krzyżanowska-Fuławka

Szkoła Podstawowa w Szklarach Górnych – Anna Kosacz Gol

Szkoła Podstawowa w Siedlcach – Joanna Wiorek

Szkoła Podstawowa nr 3 w Ścinawie – Zuzanna Stępień

Gimnazjum Publiczne w Ścinawie – Teresa Wiktor

Szkoła Podstawowa w Tymowej – Małgorzata Hajnisz

Szkoła Podstawowa w Niemstowie – Mateusz Marciniak

Szkoła Podstawowa w Raszówce – Anna Warzocha

Szkoła Podstawowa w Krzeczynie Wielkim – Jadwiga Demczuk

Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

Zespół Szkół Sportowych w Lubinie – Anna Gałązka-Olechowska

POWIAT POLKOWICE

Szkoła Podstawowa w Radwanicach – Jolanta Berger

Przedszkole w Radwanicach – Beata Orator

Samorządowe Centrum Edukacji w Radwanicach – Beata Niemczyk

Szkoła Podstawowa w Buczynie – Małgorzata Figas

Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach – Ewa Puchalska

Gimnazjum nr 2 w Polkowicach – Iwona Ziemicka (w trakcie tworzenia)

Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach – Danuta Synowiec

Szkoła Podstawowa w Trzebnicach – Natalia Sroka

Zespół Szkół w Przemkowie – Daria Sapian

Przedszkole w Chocianowie – Joanna Korol

Szkoła Podstawowa w Chocianowie – Grażyna Tronina (w trakcie tworzenia)

POWIAT ZŁOROTYJA

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerzawie – Elżbieta Kosek

Koło Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Świerzawie – Bronisława Kuchmister

Szkoła Podstawowa w Nowym Kościele – Grażyna Zakrzewska

Szkoła Podstawowa w Sokołowcu – Anna Kopacz

Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotoryi – Marzanna Wiśniewska

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Złotoryi – Elżbieta Biedak

Koło Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Wojcieszowie – Katarzyna Rydzy

Koło Przyjaciół Dzieci w Wojcieszowie – Małgorzata Godyń

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zagrodnie – Katarzyna Szewczyk

Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu – Dagmara Kozłowska

Szkoła Podstawowa w Olszanicy – Izabela Nycz

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Grodziskiej (w trakcie tworzenia)

POWIAT JAWOR

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaworze – Jan Kłeczek

Gimnazjum w Bolkowie – Grażyna Burzawa

Szkoła Podstawowa w Wądrożu Wielkim – Agnieszka Duda

Szkoła Podstawowa w Piotrowicach – Aldona Makowiecka

Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze – Małgorzata Chaczko

Gimnazjum nr 2 w Jaworze – Mawia Pawlaczek

Szkoła Podstawowa w Snowidzy – Joanna Spurek Majka

Szkoła Podstawowa w Paszowicach – Aneta Korybska

Gimnazjum w Wiadrowie – Katarzyna Michalska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze (w trakcie tworzenia)

Szkoła Podstawowa w Bolkowie – Marta Konopka

POWIAT GŁOGÓW

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych – Krzysztof Warych

Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie – Danuta Matuszak