MIKOŁAJKOWE ZUMBA PARTY W LEGNICY – WEŹ UDZIAŁ I PODARUJ DZIECIOM UŚMIECH POD CHOINKĘ

Mikołaj słyszał, że w Legnicy ostatnio sporo się dzieje. Postanowi to sprawdzić i w najbliższą sobotę 5 grudnia o godz. 16:00 wejdzie kominem w Qubus Hotel w Legnicy. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy wraz z firmą Eisberg zapraszają na Mikołajkowe Zumba Party. Męscy instruktorzy Zumba Fitness z całej Polski zatańczą ze Śnieżynkami po to, by wspólnie podarować dzieciom “uśmiech pod choinkę”. Nabycie cegiełki, min. 20 zł. wesprze działania legnickiego TPD, które sfinansuje dzieciom m.in. paczki mikołajkowe i świąteczne. Należy się jednak pospieszyć – liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie cegiełkami ogromne. Cegiełki są do nabycia w siedzibie legnickiego TPD, al. Orła Białego 2. Wspaniałą zabawę z pozytywnymi emocjami przy latynoamerykańskich rytmach poprowadzą mężczyźni: Ryszard Gotlib z Piły, Adrian Kowalski z Jawora, Sławomir Iwanowicz z Bogatyni, Adam Kobel z Legnicy, Michał Michalski oraz Jarosław Fila z Wrocławia. Po Mikołajkowej Zumbie prawdziwa gratka dla kochających taniec – organizatorzy zapraszają na after party do Pocztówki przy ul. Szkolnej 2, gdzie odbędą się m.in. mini warsztaty bachaty i salsy oraz zabawa przy zumbowych piosenkach.

KIEDY?

5 grudnia (sobota) o godz. 16:00 w Qubus Hotel Legnica, ul. Skarbowa 2

WSTĘP:

Cegiełka 20 zł. (zapewniamy wodę i przekąski)
- dla dzieci do lat 12 bezpłatnie
Cegielki dostępne w siedzibie TPD od listopada 2015 r. (tel. 76 724-51-09).

WSZYSCY TAŃCZYMY DLA DZIECI!

ZAPISZ SIĘ DO WYDARZENIA!

R E G U L A M I N MIKOŁAJKOWEGO ZUMBA PARTY

I. Organizator:
Organizatorem Mikołajkowego Zumba Party, zwanego dalej party jest Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy. Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.tpd.legnica.pl

II. Termin i miejsce:
1. Termin: 5 grudnia 2015 r godzina 16:00. Przewidywany koniec imprezy godz. 19:00.
2. Miejsce: Qubus Hotel Legnica, sale konferencyjne, 59-220 Legnica, ul. Skarbowa 2.

III. Cel:
Pozyskanie dodatkowych środków finansowych na cele statutowe TPD m.in. dofinansowanie paczek mikołajkowych i świątecznych w ramach akcji “Uśmiech pod choinkę TPD”.

IV. Uczestnictwo:
1. Warunkiem uczestnictwa w party jest nabycie cegiełki za minimum 20 PLN, wyjątki mogą stanowić zaproszeni goście, obsługa wydarzenia, przedstawiciele mediów sprawujących patronat nad imprezą oraz osoby wskazane przez organizatora.
2. Dzieci do 12 lat mogą uczestniczyć w party bezpłatnie.
3. Organizator party określa limit uczestniczących w nim osób. Ilość miejsc jest ograniczona.
4. Dzieci i młodzież do 18 roku życia znajduje się pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych, organizator nie odpowiada za bezpieczeństwo małoletnich.
5. W party może uczestniczyć osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Osoba niepełnoletnia może uczestniczyć w maratonie za pisemną zgodą opiekuna prawnego lub pod opieką i na odpowiedzialność opiekuna.
6. Uczestnicy maratonu zobowiązani są do dostosowania intensywności i rodzaju ćwiczeń do swojego stanu zdrowia i samopoczucia.
7. Opłata za wstęp nie uwzględnia ubezpieczenia. Osoba biorąca udział w maratonie oświadcza, iż uczestniczy w party na własną odpowiedzialność. Organizator maratonu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pogorszenie stanu zdrowia wywołanego nadmiernymi obciążeniami w trakcie ćwiczeń, urazy, kontuzje i nieszczęśliwe wypadki.
8. W obiekcie obowiązuje zakaz palenia tytoniu, spożywania i wnoszenia alkoholu i narkotyków, obowiązuje także bezwzględny zakaz żucia gumy.
9. Podczas trwania maratonu obowiązuje strój i bezwzględnie obuwie sportowe.

V. Postanowienia końcowe:
1. Ubrania wierzchnie można pozostawić w szatni w holu miejsca wydarzenia. Organizatorzy sugerują przybycie na party w przebraniu sportowym. Sanitariaty będą znajdowały się w miejscu party. Za rzeczy pozostawione przez uczestnika organizator nie ponosi odpowiedzialności.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do rejestracji foto i video przebiegu party na potrzeby dokumentacji, promocji, relacji itp. Uczestnik party wyraża zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku w materiałach promocyjnych.
3. Udział w party jest jednocześnie deklaracją, iż uczestnik zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje warunki w nim zawarte.
4. Regulamin będzie dostępny do wglądu podczas trwania party.

mikolajkowe_zumba_party_legnica_tpd