OBSZAR 7, ZADANIE NR 4 – ZAGŁOSUJ NA SKWER PRZYJACIÓŁ DZIECI W LBO

Jednym z marzeń działającego w Legnicy od 1945 r. roku Towarzystwa Przyjaciół Dzieci jest zagospodarowanie SKWERU PRZYJACIÓŁ DZIECI znajdującego się przy wejściu do Parku Miejskiego w pobliżu II Liceum Ogólnokształcącego u zbiegu ulic Jordana, Zielonej i Powstańców Śląskich.

Pragniemy, aby było to miejsce rekreacyjne dla dzieci i rodzin, a jednocześnie miejsce upamiętnienia nieżyjących już, wybitnych działaczy TPD, którzy w wielu przypadkach całe życie poświecili dzieciom.

Planowane jest także ławeczka z postacią wielkiego przyjaciela dzieci, wybitnego lekarza i pedagoga, inicjatora powstania ogródków jordanowskich – dr Henryka Jordana.

Na realizację tego zadania czekamy już 5 lat.

Zwracamy się do mieszkańców Legnicy o poparcie tej inicjatywy i oddanie swojego głosu w okresie 04-14 października 2021 r. na ZADANIE 4 W OBSZARZE 7 edycji LBO 2022.

Głosować może każdy mieszkaniec Legnicy bez względu na wiek. Głos można oddać w formie elektronicznej na stronie internetowej lbo.legnica.eu lub w zorganizowanym na terenie miasta Punkcie do głosowania, który będzie znajdował się w Centrum Dialogu Obywatelskiego – ul. Rynek 4.

ZAGŁOSUJ – OBSZAR 7 ZADANIE 4

DZIĘKUJEMY!

lbo_tpd2021

lbo_tpd_skwer_2021