ODJECHALI (Z) TOYOTĄ

Na zaproszenie spółki TOYOTA Dobrygowski Sp z.o.o., do siedziby przedstawiciela jednego z największych producentów samochodów na świecie, przybyła młodzież z oddziału Miejsko-Gminnego TPD w Ścinawie i Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie z ulicy Składowej. To jedna z trzech zaplanowanych wizyt, w których łącznie udział weźmie blisko 120 dzieci i młodzieży. To nowe przedsięwzięcie, którego pomysłodawcami są pani Joanna Babiś, specjalistka ds. marketingu i PR lubińskiej Toyoty oraz prezes Oddziału Powiatowego TPD w Lubinie, pan Bogdan Krzywański.

Młodzież przybyła 25 października do siedziby Toyoty zapoznała się z ofertą salonu samochodowego i obejrzała prezentowane auta. Największą atrakcją uczestników okazało się zajęcie miejsca za kierownicą najnowszych modeli Toyoty oraz ryk silnika GT 86. Pan Ireneusz Koziarz uczulał przyszłych klientów i adeptów kierownicy na co zwracać uwagę, kupując używane auto. Menadżerowie salonu: pani Bernadetta Manecka oraz panowie Tomasz Urbaniak i Piotr Lupa oprowadzili młodzież po całej stacji, także po serwisie, blacharni, lakierni i sklepie. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz prezenty od właścicieli salonu.

Toyota Dobrygowski Sp z.o.o. na samochodowym rynku działa od 1979 r. i jest najbardziej uznanym producentem samochodów na świecie. Filozofia spółki skupia się na spełnianiu oczekiwań i całkowitym zadowoleniu klientów, czego rezultatem są m.in. spotkania z młodymi ludźmi.

fot. B. Krzywański

fot. B. Krzywański

fot. B. Krzywański

fot. B. Krzywański

fot. B. Krzywański

fot. B. Krzywański