OŚRODEK KIBICE RAZEM ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH

Otwarcie siedziby Ośrodka Kibice Razem w Legnicy daje wiele możliwości względem organizacji czasu wolnego dzieciom i młodzieży. Koordynatorzy przygotowali wstępną ofertę dla chętnych osób, które chcieliby uczestniczyć w ciekawych warsztatach, spotkaniach ze sportowcami oraz skorzystać z dostępnych atrakcji. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 na ul. Wrocławską 93/2. Program jest elastyczny i będzie dostosowywany do potrzeb uczestników zadania. Zajęcia są przygotowywane wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

W każdym dniu koordynatorzy zaproponują dzieciom i młodzieży coś innego. Na stronie internetowej będą znajdować się bieżące informacje o sportowcach i gościach, którzy chcieliby odwiedzić dzieci i młodzież w Ośrodku KIBICE RAZEM. Oprócz wspólnego oglądania meczów, pomocy w nauce, warsztatów pozytywnego kibicowania oraz uczestnictwa w rozgrywkach na stadionie, koordynatorzy proponują dodatkowe zajęcia.


Informacje DAMI TV

PONIEDZIAŁEK
- gry i zabawy na Ośrodku
- warsztaty
- zajęcia plastyczne

WTOREK
- turnieje w Fifa 2014 na Playstation 3
- turnieje w piłkarzyki

ŚRODA (od godz. 16:00)
- projekcja filmów o tematyce sportowej

CZWARTEK
- “100 pytań do…” – cykl spotkań ze sportowcami z różnych dyscyplin sportowych, kibicami, znanymi osobami i nie tylko

PIĄTEK (17:00 – 18:00)
- darmowe lekcje języka niemieckiego ,,z humorem” (prowadzone przez niemieckiego kibica legnickiej Miedzi)

W razie potrzeby i dużego zainteresowania nauką języka niemieckiego istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych zajęć w poniedziałki.

Zachęcamy dzieci z okolicy Zakaczawia i nie tylko do odwiedzania Ośrodka. Zapraszamy!