PADŁ REKORD DLA KAJTKA

Gwiazdą tego wieczoru zdecydowanie był Kajtuś – dwulatek obdarzał wszystkich swoim promiennym i szczerym uśmiechem. A miał kogo, bo na bal, gdzie zbierano pieniądze na rehabilitację chłopca, przyszło 135 osób. Padł rekord – na jego leczenie zebrano ponad 16 tys. zł i 50 euro. Dodatkowo zadeklarowano też przelanie na konto Kajtka 2,2 tys. zł.

Drugą edycję balu, który firmy AMC i Pressmedial oraz mBank, zorganizowały dla 2-latka, zorganizowano w hotelu Europa.

Dla gości zaśpiewał 12-letni Wojtek Olejarz z Bogatyni, który zrobił prawdziwe show w klimacie muzyki reggae. A zatańczyli wicemistrzowie świata w tańcach towarzyskich Aleksandra Siwek i Kewin Espenszyt oraz w tańcach flamencoAgnieszka Szłykowicz z synem Ernestem.

Na balu bawiło się ponad 130 osób, a wśród nich wiceminister gospodarki Ilona Antoniszyn-Klik i starosta lubiński Adam Myrda.

– Bal już za nami, ale jest się z czego cieszyć. Rodzicom Kajtusia przekazaliśmy niebagatelną kwotę, która pomoże w dalszej rehabilitacji. Padły rekord – uzbieraliśmy 16.320 zł gotówką i ponad 2.200 zł deklaracji przelewów, które niebawem zasilą konto Kajtka. Do tego należy jeszcze doliczyć 50 euro od jednego z uczestników, który na bal przyjechał z Grecji – podsumowuje Andrzej Niemiec, prezes firmy Pressmedial.

/za: www.lubin.pl/

kajtek_podziekowanie_dla_prezydenta