PRZEGLĄD ZBIORÓW MŁODYCH KOLEKCJONERÓW I HOBBYSTÓW – WYNIKI

Drodzy Hobbyści i Kolekcjonerzy, jesteśmy pod wrażeniem tak licznych i ciekawych zainteresowań, pasji i kolekcji!  Waszym prezentacjom, dzięki temu, iż odbyły się one w wersji online, przyglądała się szeroka publiczność internautów oraz zaproszeni przez nas jurorzy z Wrocławia: pani Magdalena Piróg oraz pan Mateusz Majewski. Wygrani są wszyscy, każdy uczestnik Przeglądu otrzyma dyplom uczestnictwa oraz drobny upominek, a na kolekcjonerów z czołowych miejsc czekają nagrody rzeczowe, po które można zgłaszać się do naszego biura od środy, 7 kwietnia. Prosimy o odbieranie nagród pojedynczo, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Oto, co napisali do Was w uzasadnieniu nasi jurorzy:

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pasji. Z wielkim zainteresowaniem odtwarzaliśmy kolejne nagrania, w których młodzież prezentowała swoje – czasami niezwykle oryginalne – zbiory, kolekcje i hobby. Publiczna ekspozycja nigdy nie jest łatwa, tym bardziej cieszymy się i doceniamy wszystkich, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie. Z nadesłanych prezentacji wyłoniliśmy te, które naszym zdaniem zostały najciekawiej przedstawione. Chcemy zauważyć, że głównym kryterium nie był rodzaj kolekcji czy hobby, bo wszystkie zasługują na uznanie, lecz zaangażowanie i walory popularyzatorskie płynące z wystąpienia.

Do decyzji Organizatorów pozostawiamy formę podziękowania tym, którzy nie zostali nagrodzeni lub wyróżnieni. Wszystkim uczestnikom raz jeszcze gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za współpracę. Z wyrazami szacunku i uznania Jury: Magdalena Piróg i Mateusz Majewski.

kolekcjonerzy2021-wyniki

Spójrzcie, jacy profesjonaliści przyglądali się Waszym prezentacjom.

Magdalena Piróg

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauczycielka języka polskiego, lektorka języka polskiego jako obcego i animatorka teatralna. Egzaminatorka OKE w zakresie egzaminów: ósmoklasisty i maturalnego. Ukończyła również menedżerskie studia podyplomowe na UE, wychowanie przedszkolne i edukację wczesnoszkolną na WSZ „Edukacja” oraz kurs kwalifikacyjny zarządzania oświatą. Stale doskonali swój warsztat pracy. Współtwórczyni międzynarodowych projektów edukacyjnych ze szkołami w Meksyku, na Węgrzech i w Niemczech. Autorka Powiatowego Konkursu Przyrodniczo -Ekologicznego. Pomysłodawczyni i organizatorka OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI NAUCZYCIELI HUMANISTÓW: „Współczesny polonista – język polski, glottodydaktyka i wychowanie”. Współtwórczyni cyklicznych spotkań dla nauczycieli „Edukacyjnie nad Odrą”. Liderka dwóch wygranych projektów w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W pracy ceni relacje międzyludzkie. Chętnie wykorzystuje ideę Action Learningu, metody coachingowe w procesie wychowania i nowoczesne technologie. Prywatnie uwielbia muzykę, teatr, kino, podróże i aktywne zwiedzanie. Od zawsze zakochana w kulturze krajów frankofońskich. Niepoprawna optymistka z dużym poczuciem humoru, którym skutecznie zaraża otoczenie.

Mateusz Majewski

Magister filologii polskiej oraz absolwent studiów podyplomowych w zakresie: Public relations, Nowoczesnego marketingu i Zarządzania w sektorze publicznym. Ukończył Szkołę Tutorów Collegium Vratislavience oraz Szkołę Trenerów B.B. Kotlińscy. Mentor i lider zespołu humanistów i artystów w Akademii Twórczych Inicjatyw Obywatelskich przy Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego oraz trener Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. Prezes stowarzyszenia MKS Dolnośląskie Porozumienie Nauczycieli. Od 2011 roku pracuje w Zespole Szkół nr 6 we Wrocławiu, gdzie w klasach integracyjnych prowadzi zajęcia z języka polskiego i dziennikarskich warsztatów kreatywności. W codziennej praktyce nauczycielskiej poszukuje nowych form pracy z uczniami zdolnymi i o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Od kilku lat jest nie tylko czynnym nauczycielem, ale również inspiratorem i organizatorem wielu działań okołoedukacyjnych, w tym m. in.: członkiem rady programowej “Studium Procpectus” – projektu dla uczniów liceów ogólnokształcących rozwijającego talenty; jurorem i członkiem rady programowej “Konkursu na Edukacyjny Projekt Badawczy” dla uczniów szkół podstawowych, liceów i techników; od 2011 roku jurorem w ogólnopolskim konkursie literackim dla SP i szkół ponadpodstawowych.

Zarząd Oddziału Okręgowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci składa serdeczne podziękowania naszym jurorom za poświęcony czas i pomoc w ocenie prezentacji naszych uczestników.

Wszystkie prezentacje można obejrzeć na naszym profilu na Facebooku w komentarzach:

NOWY KONKURS ONLINE!
Kolekcjonujesz ciekawe zbiory, masz hobby, którym chciałbyś się podzielić z innymi? Weź udział w…

Opublikowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Legnica – TPD Środa, 3 marca 2021