SPOTKANIA Z OKAZJI DNI TPD

W maju i czerwcu br. członkowie Zarządu Oddziału Miejskiego TPD i działacze TPD uczestniczyli w spotkaniach w legnickich szkołach i placówkach oświatowych z okazji Dni TPD – 70-lecia TPD w Legnicy.

Prezes Kazimierz Pleśniak spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach, Krzywej, Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych, Gimnazjum nr 5 oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy, a także podopiecznymi Ośrodka Kibice Razem.

Bożena Miktus, wiceprezes Oddziału Miejskiego TPD w Legnicy odwiedziła Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, Prywatnego Gimnazjum i Liceum przy ul. Tatrzańskiej, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawiecznego, Szkoły Podstawowej nr 16 oraz Przedszkola nr 14.

Adam Kobel, członek prezydium Zarządu przybył na spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych, gdzie uczestniczył także w uroczystościach z okazji Dni Wolontariatu, natomiast Dorota Jabłońska, wiceprezes Zarządu Oddziału Okręgowego spotkała się z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego.

Barbara Szewczyk-Stańko, okręgowy Rzecznik Praw Dziecka odwiedziła uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Legnicy.