ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA Z PONAD TONĄ ŻYWNOŚCI

W pierwszy weekend grudnia odbyła się świąteczna zbiórka żywności zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy. Wolontariusze stacjonowali w kilku dyskontach spożywczych “Biedronka”. Łącznie w całej akcji udało się zebrać 1309 kg. żywności. Produkty w formie sporządzonych paczek żywnościowych trafią przed świętami do najbardziej potrzebujących rodzin z naszego miasta i regionu.

Zarząd Oddziału Miejskiego TPD w Legnicy składa serdeczne podziękowania młodzieżowym wolontariuszom z Zespołu Szkół Integracyjnych, Zespołu Szkół Samochodowych, Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych, Gimnazjum nr 5, Prywatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Legnicy, Społecznego Gimnazjum TWP w Legnicy oraz Basi Wójtowicz i Angelice Karasek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Legnicy, które pomagały w zbiórce w siedzibie biura TPD.

Za pomoc w zwożeniu darów dziękujemy pani Bożenie Miktus, Beacie Kartowicz oraz panu Arturowi Wirze, panu Harewiczowi oraz panu Markowi z Pogotowia Opiekuńczego.