WAŻNE: UCZESTNICTWO OLIMPIJCZYKÓW W SOBOTNIM MECZU MIEDZI LEGNICA

Szanowni Państwo, w imieniu własnym i współorganizatorów serdecznie dziękujemy za udział Podopiecznych w XI Legnickiej Paraolimpiadzie TPD 2013 oraz w Festynie Integracyjnym “Pożegnanie Lata”.

Przy okazji zapraszam do odwiedzenia strony http://tpd.legnica.pl/2013/09/paraolimpiada-tpd-2013-galeria-zdjec-lokalnych-mediow/, z których można pobrać zdjęcia i zobaczyć relację z imprezy. Z kolei na stronie TPD na dniach powinno pojawić się podsumowanie wraz z listą medalistów.

Stowarzyszenia Kibiców “Tylko Miedź”, którzy zgodnie z zapowiedzią umożliwiają uczestnictwo Paraolimpijczyków wraz z opiekunami w meczu Miedzi Legnica vs. ROW Energetyk Rybnik w sobotę 21.09. o godz. 20:00. Zdając sobie sprawę, że to weekend i późna godzina, organizatorzy umożliwiają także indywidualny udział rodziców/opiekunów prawnych z podopiecznymi w tym meczu.

Jeśli wyrażą Państwo taką chęć, potrzebne jest przesłanie do jutra zwrotnej informacji na maila krzysztof.piotrowski@miedzlegnica.eu (maksymalnie do godz. 10:00) imion i nazwisk opiekunów + uczestników wraz z PESELEM. Jest to konieczne względem wymogów formalnych.