WIRTUALNY KONKURS – REALNE NAGRODY. PRZEGLĄD PIOSENKI TURYSTYCZNEJ. PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ!

Konkurs przedłużony do 31 maja! Mieliśmy się spotkać na dorocznym Regionalnym Wiosennym Spotkaniu z Piosenką Turystyczną. Przenosimy się do Internetu. Masz szansę zaprezentować się potencjalnie szerszej publiczności, więc… zachęcamy do udziału! Prześlij w komentarzu na Facebooku TPD film (przypięty post na górze FB), w którym zaprezentujesz piosenkę o tematyce turystycznej z własnym akompaniamentem, który można wykorzystać na wycieczki lub biwaki. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja. Wśród odbiorców Twojego wykonania znajdą się także przedstawiciele jury, który ocenią i wyróżnią najciekawsze i najbardziej kreatywne wykonania. Ale wygrani będą wszyscy – podczas realnego Przeglądu możemy pomieścić publiczność w sali, a tutaj… jest nas więcej. Partnerem naszego przedsięwzięcia są niezawodni przedstawiciele Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Legnicy oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Masz pytania? Pisz śmiało wiadomość prywatną tutaj lub na adres tpd.legnica@wp.pl

Króciutki regulamin:
Przedstaw jedną piosenkę wyłącznie o tematyce turystycznej i ekologicznej.

Do prezentacji dodaj akompaniament muzyczny wyłącznie z instrumentami, które można zabrać ze sobą na wycieczkę (flet, gitara, akordeon, harmonia, itp.).

Bądź kreatywny (strój, rekwizyty, prezentacja).

Kategorie: solo i duety/zespoły (tylko rodzeństwo)
PRZEDSZKOLA | SP | PONAD SP

Wyślij swój JEDEN film w komentarzu na FB Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (facebook.com/TPDlca) do dnia 31.05.2020 (przedłużyliśmy termin). W przypadku większej ilości filmów brany pod uwagę będzie pierwszy przesłany.

Udostępniajcie! Powodzenia!

wirtualny_konkurs_piosenka_turystyczna