WPEC WSPIERA DZIEŃ DZIECKA Z TPD

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy Spółka Akcyjna funkcjonuje na rynku od 1976 r. Działalność Spółki skoncentrowana jest wokół produkcji, przesyłania, dystrybucji i obrotu energią cieplną.

Firma obecna jest w 7 dolnośląskich miastach: Legnicy, Lubinie, Głogowie, Chojnowie, Chocianowie, Ścinawie i Złotoryi.

Spółka od kilku lat prowadzi akcję „Zamień piec na kaloryfer”, w ten sposób zachęca potencjalnych klientów do  przyłączenia swoich budynków do sieci ciepłowniczej i korzystania z Ciepła Systemowego.

Ciepło Systemowe jest produktem konkurencyjnym cenowo, w pełni ekologicznym, wyprodukowanym z zapewnieniem wszelkich wymagań ochrony środowiska a jego doprowadzenie do obiektów gwarantuje użytkownikom całkowite bezpieczeństwo: nie grozi wybuchem w przypadku zaistnienia awarii, nie powoduje zatruć, a korzystanie z niego nie wymaga praktycznie żadnego zaangażowania ze strony użytkownika.

Dostarczane węzły cieplne są urządzeniami wyposażonymi w nowoczesne układy regulacyjne i telemetryczne, pozwalające na dokładne sterowanie strumieniem ciepła w budynku, powodując efektywne wykorzystanie energii i zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Wszyscy zainteresowani zmianą sposobu ogrzewania mogą skorzystać z bezpłatnej i fachowej pomocy doradców Spółki. Liczymy, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca Zapraszamy do odwiedzenia strony www.wpec.legnica.pl, gdzie znajdą Państwo potrzebne informacje i kontakty do pracowników WPEC w Legnicy.