WYNIKI KONKURSU “JAK KOCHAĆ DZIECI”

Znamy już wyniki jednego z konkursów, zorganizowanego w ramach obchodów Roku Korczakowskiego pn. Jak kochać dzieci. Na konkurs plastyczny przysłano ponad 250 prac, spośród których wyróżniono 46 najciekawszych. Warto nadmienić, że ogłoszenie o konkursie dotarło aż do południowo-wschodniej Polski, a konkretnie do Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie. Nagrody zostaną wręczone laureatom 22 maja o godz. 13:30 w Zamku Piastowskim (Gimnazjum nr 4 w Legnicy). Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

ZOBACZ PROTOKÓŁ

Jednocześnie przypominamy, że został przedłożony termin nadsyłania prac na inny konkurs, związany z Januszem Korczakiem. Do końca maja można nadsyłać kandydatury współczesnych Korczakowców. Do 18 maja natomiast przyjmujemy prace plastyczne na konkurs “Moja Mała Ojczyzna”.

Uczestników X Pleneru Plastycznego w Muchowie oraz wycieczki “Szlakiem Błogosławionego Jana Pawła II” informujemy, że zdjęcia i relacje z obu imprez opublikujemy na stronie internetowej TPD w przyszłym tygodniu. Za opóźnienia przepraszamy!