ZAJĘCIA OTWARTE W TPD DLA DZIECI W DRUGIM TYGODNIU FERII – PRZYJMUJEMY DEKLARACJE

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy ma przyjemność zaprosić chętne dzieci do uczestnictwa w zajęciach otwartych w trakcie drugiego tygodnia ferii zimowych, w dniach 17-21.02.2020 w godzinach od 10-14 (wyjątek stanowi jedynie wtorek 18 lutego, wówczas zbiórka jest o godz. 9:00). Projekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku 9-14 lat. Rezerwacja miejsca jest związana z dostarczeniem wypełnionej deklaracji uczestnictwa przez rodzica/opiekuna dziecka. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji i zajęć stacjonarnych w siedzibie TPD przy al. Orła Białego 2. Na zgłoszenia czekamy do 7 lutego. Przed dostarczeniem deklaracji prosimy o kontakt tpd.legnica@wp.pl lub 76 724-51-09 z zapytaniem o dostępność miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w zajęciach będą miały dzieci, które zechcą uczestniczyć we wszystkich dniach programu przygotowanego przez organizatorów.

POBIERZ DEKLARACJĘ

wersja pdf

Harmonogram zajęć:

17.02.2020 – Przywitanie, przedstawienie programu, gry integracyjne, wyjazd do “Pracowni Wody” oraz zwiedzanie LPWiK
18.02.2020 – Zbiórka o godz. 9:00, wyjście na warsztaty karnawałowe do Muzycznej Biblioteki; zabawy w Play City
(zmiana) 19.02.2020 – Kąpiele wodne na basenie “Delfinek” (prosimy zaopatrzyć dzieci w strój kąpielowy, klapki, ręcznik)
20.02.2020 – Wizyta u strażaków Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Legnicy, interaktywna sala ognia, zwiedzanie wozów strażackich, poznanie kulis pracy strażaka, odwiedziny ogrodu botanicznego oraz Palmiarni
(zmiana) 21.02.2020 – Dzień z Koleją – bezpłatny przejazd uczestników na Halę Pątnowską (halę serwisową taboru Kolei Dolnośląskich), zwiedzanie pociągu przy obecności kierownika pociągu oraz przedstawienie pomnika stojącego przy dworcu, czyli zabytkowej, 77-letniej lokomotywy, do której można wejść i zobaczyć jej środek

Harmonogram zajęć może ulec zmianie.

Po powrocie do siedziby TPD, dzieci będą uczestniczyły w konkursach plastycznych oraz wiedzy obejmujących tematykę zajęć, do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Organizator zapewnia słodki poczęstunek oraz ciepłe/zimne napoje.

Jednocześnie informujemy, że dziecko objęte będzie opieką podczas zajęć określonych w harmonogramie i że organizator nie ponosi odpowiedzialności za dziecko podczas drogi na i z zajęć do domu.

zajecia ferie