ZAPROSZENIE NA FESTYN POŻEGNANIE LATA 2017 – PRZYGOTOWALIŚMY KONKURSY

Choć Legnicka Paraolimpiada TPD została przeniesiona na wiosnę, to Zarząd Oddziału TPD w Legnicy zdecydował o organizacji festynu integracyjnego “Pożegnanie Lata 2017″, który odbywać się będzie równolegle z festynem dla przedszkoli pod hasłem “Żyjmy zdrowo i bawmy się bezpiecznie”. Impreza odbędzie się 3 października w godzinach 9:30-15:00 na boisku II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Zielonej 17.

Na Festyn zapraszamy wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowują specjalny blok gier, zabaw, konkursów z licznymi nagrodami, koło fortuny oraz loterię. Odnośnie festynu dla przedszkoli, placówki otrzymają informacje drogą mailową.

Zorganizowana zostanie wystawa jesiennych plonów z działek. Chętne osoby prosimy o przyniesienie gotowych i ciekawych eksponatów, które będą nagrodzone. Przyjmujemy również zgłoszenia do występów artystycznych. Więcej informacji pod nr tel. 76 724-51-09 oraz drogą mailową: tpd.legnica@wp.pl

KONKURSY

TPD ogłasza konkursy związane z minionymi wakacjami, których finał i wręczenie nagród odbędzie się podczas festynu “Pożegnanie Lata 2017″. Organizatorzy przewidują nagrody w grupach wiekowych 7-11 i 11-18 lat.

Konkurs literacki “Nie zapomnij o letniej przygodzie”.
Uczestnicy: dzieci i młodzież w wieku 8-16 lat.
Praca pisemna powinna zawierać opis ze wspomnieniami lub opis przygody wakacyjnej w objętości do 3 stron A4. Na pracy prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku, adresu oraz numeru telefonu.
Termin nadsyłania prac: 22 września 2017 r.

Konkurs fotograficzny “Najciekawsze zdjęcie z wakacji”.
Uczestnicy: dzieci i młodzież w wieku 8-16 lat.
Format dowolny, można nadsyłać kilka zdjęć.
Na pracy prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku, adresu oraz numeru telefonu.
Termin nadsyłania prac: 20 września 2017 r.