ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ Z OKAZJI DNIA WOLONTARIUSZA TPD

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową mają przyjemność zaprosić wszystkie osoby związane ze środowiskiem wolontariackim na konferencję połączoną z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza TPD, która odbędzie się 5 grudnia o godz. 11:00 w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Konferencja skierowana jest do wszystkich, którzy wspierają i angażują się w ruch wolontariacki: przedstawicieli instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, placówek oświatowych, firm odpowiedzialnych społecznie itp., które w swej działalności współpracują z młodymi i starszymi społecznikami oraz wolontariuszy – studentów, uczniów szkół średnich i podstawowych a także najmłodszych, którzy już od przedszkola kreują postawy godne naśladowania.

Dokładne cele, program i informację o zgłoszeniu uczestnictwa znajdują się tutaj.

 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Starosty Powiatu Legnickiego pana Adama Babuśki oraz Rektora PWSZ im. Witelona w Legnicy prof. dr hab. inż. Ryszarda K. Pisarskiego.

Organizatorami konferencji są: PWSZ im. Witelona w Legnicy; Oddział Okręgowy i Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy; Powiat Legnicki; Gmina Lubin oraz Stowarzyszenie “Wspólnota Akademicka”.

Aby zgłosić swój udział w konferencji prosimy o przesłanie wiadomości z podaniem imion i nazwisk oraz placówki na maila: promocja.tpd@gmail.com do dnia 2 grudnia 2019.

Informujemy również, że część obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza TPD, podczas których odbędzie się wręczenie medali “Pomocna Dłoń” i dyplomów uznania najaktywniejszym wolontariuszom rozpocznie się o godz. 13:30.