ZAREKLAMUJ SIĘ W BIULETYNIE TPD

Legnicki Oddział TPD tradycyjnie przygotowuje już roczny periodyk, biuletyn informacyjny TPD: “Nade wszystko dziecko”, który planuje wydać na początku roku 2019 r. W związku z tym poszukuje reklamodawców, którzy chcieliby promować swoją firmę na łamach pisma, który dociera do oświatowych środowisk w Legnicy i na terenie sześciu powiatów z byłego województwa legnickiego. Odbiorcami gazety są rodzice, dzieci i pedagodzy, którzy działają na terenie Legnicy i sześciu powiatach byłego woj. legnickiego, a także ludzie ze środowiska lokalnego, regionalnego i ogólnopolskiego (posłowie, przedstawiciele samorządu, oświaty, kościoła oraz działacze społeczni).

W tym roku przygotowaliśmy inną ofertę niż zwykle: proponujemy zamieszczenie banneru o różnych wymiarach: od małej szpalty do reklamy na połowę strony. Gazeta jest rozprowadzana także podczass imprez o charakterze ponadlokalnym z licznymi gośćmi i objętych patronatem wielu mediów. Istnieje możliwość zaprezentowania wizerunku także na łamach naszej strony internetowej. Jesteśmy otwarci także na podjęcie współpracy mającej na celu realizację prowadzonej przez firmy polityki społecznie odpowiedzialnego biznesu CSR. Taka synteza jest dobrym rozwiązaniem dla firmy (wizerunek przyjaznej firmy) oraz dla nas jako organizacji pozarządowej, gdzie działając na rzecz najmłodszych możemy wspierać się wyłącznie dobrą wolą i wsparciem osób oraz instytucji. Istnieje możłiwość także przekazania środków w formie darowizny, którą firmy mogą odpisać sobie w przyszłym roku podatkowym.

Biuletyn informacyjny TPD “Nade wszystko dziecko” jest periodykiem wydawanym corocznie. Zawiera kompendium wiedzy o realizowanych przez nas zadaniach, liczne wywiady, zdjęcia. W tym wydaniu będzie dominował najważniejszy punkt, którym będzie 100-lecie TPD w Polsce – jednej z najstarszych organizacji pozarządowych w Polsce, w którego legnicki oddział jest największy w kraju. Wydanie biuletynu zbiega się w tym roku z obchodami jubileuszu 100-lecia funkcjonowania TPD w Polsce i będzie kolportowany podczas uroczystości organizowanych w ciągu kolejnego roku szkolnego.

Polecamy obejrzeć minioną edycję biuletynu:

Jeśli będą Państwo zainteresowani taką propozycją nasi działacze chętnie udzielą potrzebnych informacji. Prosimy o kontakt do 14 grudnia pod nr tel. 76 724-51-09 lub mailowo: promocja.tpd@gmail.com.

Koszt reklamy byłby niewielki, a jej siła na – wydawać by się mogło niepozornym nośniku – ogromna. Tym bardziej, że reklama miałaby także szerszy charakter w postaci prezentacji na imprezach. Zachęcamy.

biuletyn_TPD_oferta