ZAREKLAMUJ SIĘ Z GAZECIE TPD

Legnicki Oddział TPD tradycyjnie przygotowuje już roczny periodyk, biuletyn informacyjny TPD: “Nade wszystko dziecko”, który planuje wydać w połowie maja br. W związku z tym poszukuje reklamodawców, którzy chcieliby promować swoją firmę na łamach pisma, który dociera do oświatowych środowisk w Legnicy i na terenie sześciu powiatów z byłego województwa legnickiego. Odbiorcami gazety są rodzice, dzieci i pedagodzy (130 przewodniczących kół Przyjaciół Dzieci, które działają na terenie Legnicy i sześciu powiatach byłego woj. legnickiego), a także ludzie ze środowiska lokalnego, regionalnego i ogólnopolskiego (posłowie, przedstawiciele samorządu, oświaty, kościoła oraz działacze społeczni).

W tym roku przygotowaliśmy inną ofertę niż zwykle: proponujemy zamieszczenie banneru o różnych wymiarach: od małej szpalty do reklamy na połowę strony. W ramach tego pakietu umożliwiamy umożliwiamy zaprezentowanie się w formie stoiska lub banneru/roll-upu podczas największej imprezy organizowanej przez TPD: Międzynarodowym Dniu Dziecka, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w parku (przy współpracy MKS Miedź Legnica oraz SK “Tylko Miedź”). Impreza ma charakter ponadlokalny z licznymi gośćmi i objęta jest patronatem wielu mediów. Istnieje możliwość zaprezentowania wizerunku także na łamach naszej strony internetowej. Jesteśmy otwarci także na podjęcie współpracy mającej na celu realizację prowadzonej przez firmy polityki społecznie odpowiedzialnego biznesu CSR. Taka synteza jest dobrym rozwiązaniem dla firmy (wizerunek przyjaznej firmy) oraz dla nas jako organizacji pozarządowej. Chociażby w tym roku po raz pierwszy przy współpracy z jednym z klubów fitness udało nam się zorganizować imprezę dla dorosłych, by TPD mogło nadal pomagać dzieciom. Impreza była promowana przez większość mediów.

Biuletyn informacyjny TPD “Nade wszystko dziecko” jest periodykiem wydawanym corocznie. Zawiera kompendium wiedzy o realizowanych przez nas zadaniach, liczne wywiady, zdjęcia. W tym wydaniu będzie dominował najważniejszy punkt, którym było zdobycie przez TPD “Dolnośląskiego Klucza Sukcesu” dla najlepszej organizacji pozarządowej na Dolnym Śląsku. Wydanie biuletynu zbiega się w tym roku z obchodami jubileuszu 95-lecia funkcjonowania TPD w Polsce i będzie kolportowany podczas uroczystości organizowanych w ciągu kolejnego roku szkolnego.

Polecamy obejrzeć minioną edycję biuletynu: http://issuu.com/tpdlegnica/docs/biuletyn_tpd2013

Jeśli będą Państwo zainteresowani taką propozycją nasi działacze chętnie udzielą potrzebnych informacji. Prosimy o kontakt do 16 kwietnia pod nr tel. 76 724-51-09 lub mailowo: tpd.legnica@wp.pl.

Koszt reklamy byłby niewielki, a jej siła na – wydawać by się mogło niepozornym nośniku – ogromna. Tym bardziej, że reklama miałaby także szerszy charakter w postaci prezentacji na imprezach. Zachęcamy.