ZIMOWISKO 2013 W KARPACZU – ZAPISZ DZIECKO!

Legnicki Oddział TPD prowadzi rekrutację na 12-dniowe zimowisko TPD, które potrwa od 26 stycznia do 6 lutego 2013 roku. Rodzice mogą zgłaszać dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Istnieje możliwość dofinansowania do 40% dla dzieci z niezamożnych rodzin!

Termin: 26.01-06.02.2013 r.

Koszt zimowiska dwunastodniowego: 1000 zł. (możliwość ratalna)

Warunkiem rezerwacji miejsca jest pobranie karty zimowiska i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. Liczy się kolejność zgłoszeń (karty będą wydawane do wyczerpania). Odpłatność za kolonie może być realizowana w trzech ratach (ostatnia winna być uiszczona do 7 stycznia 2013).

Zimowisko organizowane będzie w sprawdzonym już i bardzo przyjaznym Ośrodku “MORION” w Karpaczu. 200 m od centrum,  pokoje z łazienkami, 3 posiłki główne (w tym dwa – śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu) oraz podwieczorek – ciasta własnego wypieku lub owoce.

W PROGRAMIE ZIMOWISKA m.in:

- zwiedzanie Karpacza, m.in Muzeum Zabawek, Muzeum Sportu i Turystyki, Kościoła Wang, Skoczni Orlinek;
- przejazd zjeżdżalnią “Kolorowa”;
- jazda na łyżwach na lodowisku;
- kąpiel w basenie;
- wycieczka do Szklarskiej Poręby, zwiedzanie Muzeum Minerałów, Wodospadu Szklarka, wyjazd do Jeleniej Góry, Cieplic, degustacja wód mineralnych.
- dyskoteki, konkursy z nagrodami; pieczenie kiełbasek przy ognisku, kulig w zależności od pogody.

Przewidujemy 15-osobowe grupy dzieci, zapewniamy opiekę pielęgniarską, fachową kadrę pedagogiczną TPD, ubezpieczenie oraz dojazd i powrót autokarem.

Zobacz, jak bawili się uczestnicy podczas ostatnich ferii zimowych

Więcej szczegółów pod nr tel. 76 724-51-09 oraz w siedzibie biura TPD, przy ul. Orła Białego 2.
Jesteśmy też na Facebooku – zobaczysz najnowsze zdjęcia i wiadomości przed innymi, a podczas zimowiska relacja dzień po dniu! Polubisz nas?

Koordynator ds. wypoczynku: mgr Katarzyna Napora