ZIMOWISKO 2017 W KARPACZU – PROWADZIMY REKRUTACJĘ

Tak jak co roku Oddział Miejski TPD w Legnicy przygotowuje ofertę wypoczynku w czasie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat, które w nadchodzącym roku 2017 rozpoczynają się już 11 lutego. Zimowisko odbędzie się w Karpaczu w ośrodkach wypoczynkowych „MORION” oraz w Ośrodku Szkoleniowym „JAGODA”. Planowany jest jeden turnus od 11.02.2017 r. do 20.02.2017 r. Koszt  wynosi 950 zł. Aby zarezerwować miejsce na zimowisko należy zgłosić się po kartę kwalifikacyjną do biura Oddziału Miejskiego TPD, al. Orła Białego 2 oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł. Opłaty za zimowisko można dokonywać w ratach (ostatnia powinna być uiszczona do 16.01.2017 r.).

W cenę zimowiska wliczony jest dojazd i powrót autokarem, paczki ze słodyczami na drogę powrotną, pełne zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu, obiad oraz podwieczorek, opieka wychowawcza i pielęgniarska oraz atrakcje zapewnione przez organizatora w programie zimowiska (m.in. kąpiel w aquaparku, jazda na łyżwach, wycieczka do Szklarskiej Poręby lub Jeleniej Góry, konkursy z nagrodami, zwiedzanie muzeów, zawody sportowe, dyskoteki, gry i zabawy).

Zimowisko organizowane podczas ferii szkolnych w roku 2017 jest droższe od ubiegłorocznego w związku z wydłużeniem czasu pobytu do 10 dni, wydatków eksploatacyjnych budynków w czasie zimy, a przede wszystkim z wprowadzonymi zmianami dotyczącymi umów zleceń do 13 zł za godzinę.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Legnicy oferuje 10% zniżki dla dzieci z rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny wydaną przez Urząd Miasta w Legnicy. W razie dofinansowania przez Wydział Zdrowia Urzędu Miasta w Legnicy przyznawane będą dodatkowe zniżki dla dzieci i młodzieży z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.