ZNAMY ZWYCIĘZCÓW WIRTUALNEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I EKOLOGICZNEJ

Ponad 40 występów opublikowano w komentarzach pod konkursowym postem na facebookowym profilu TPD Legnica. Uczestnicy pokazali piękne pomysły na biwakowe śpiewy podczas wiosenno-letnich wypraw. Jak zawsze, wysoki poziom wykonań sprawił, że jurorzy mają problem z wyłonieniem tych wyróżnionych. Wygrani są jednak wszyscy. Dzięki Wirtualnemu Przeglądowi Piosenki Turystycznej i Ekologicznej nie ogranicza metraż sali, dzięki czemu wykonaniom przygląda się szersza publiczność.

Waszym wykonaniom przyglądała się i przysłuchiwała pwd. Anna Górna, Komendantka Harcerskiej Bazy Obozowej w Zaborówcu. Harcerka “z krwi i kości” była pod wrażeniem i z przyjemnością oglądała biwakowe występy.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom uczestnictwa wraz z małym upominkiem, a wyróżnieni także nagrody. Ze względu na ograniczenia, nagrody za konkursy będzie można odbierać z biura TPD od 7 czerwca.

Poniżej prezentujemy wyniki:

PRZEDSZKOLA
Nagroda – Marek Nowicki – “Lato lato”, Przedszkole w Prochowicach
Wyróżnienie – Brajan Bułhak – “Stokrotka”

SZKOŁA PODSTAWOWA
Natalia Piasecka, “Piosenka na podróże”, Szkoła Podstawowa nr 16
Michał Kowalczyk, “To co żyje w nas”, Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie
Kalina Tryniszewska, “Chcemy grać w zielone”, Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie
Zuzanna Słomiana, “Babka w klapkach”, Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
Lourenco Diogo, ZSP w Legnickim Polu
Lena Flisiak, ZSP w Świerzawie
Krystian Szetuch, “Lubię podróże”, SOSW w Szklarach Górnych

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
Aleksandra Kozubal, I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

DUETY
Wiktoria i Weronika Czarny, Szkoła Podstawowa nr 7 w Legnicy

Gratulujemy!

piosenka_turystyczna_ekologiczna-wyniki2021
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera, który przyglądał się Waszym wykonaniom. To całkiem znana i odświeżona wersja przepięknego miejsca do wypoczynku.

Czuwaj!

Drodzy rodzice,

przychodzimy do Was z wyjątkową propozycją. W ramach działań na harcerskiej bazie obozowej Zaborówiec, organizujemy obozy letnie dla dzieci.

Jest to niepowtarzalna okazja dla Waszych pociech, aby odkryć, rozwijać i w aktywny sposób realizować swój potencjał. Na naszych obozach, zgodnie z harcerskim motto: “nauka przez działanie”, zapewniamy dzieciom szeroki wachlarz atrakcji, podczas których mogą one zwiększyć swoją samodzielność oraz uczyć się zaradności.

Harcerstwo stawia na różnorodność, dlatego my również komponujemy nasze obozy tak, aby niezależnie od posiadanych predyspozycji, każde dziecko znalazło coś dla siebie.

Uczymy dzieci przydatnych umiejętności, których nie zdobędą w szkole, np. rozpalanie ogniska (nawet na mokrym drewnie), przygotowywanie samodzielnie prostego posiłku, czytanie mapy, czy porządne spakowanie plecaka na wędrówkę. Staramy się pokazać im świat, w którym od małego są w stanie działać i tworzyć.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która dostosowuje wyzwania do wieku i umiejętności dzieci. Dla starszych uczestników planujemy: spływy kajakowe, gry terenowe, kurs pierwszej pomocy dzięki technologii VR, wyzwania sprawnościowe i wiele, wiele zabawy!

Na Wasze dziecko czeka mnóstwo przygód, dzięki którym rozwinie swoje umiejętności interpersonalne, logistyczne oraz zmysł organizacyjny.

Data turnusu to 02-17.07.2021 r.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-17 lat

Koszt: 990 zł (realizujemy bony turystyczne, wtedy koszt obozu wynosi 490 zł)

Po informacje szczegółowe zapraszamy na maila: anna.gorna@zhp.net.pl lub do kontaktu telefonicznego: 881 433 322

Więcej informacji: http://zaborowiec.dolnoslaska.zhp.pl/ oraz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/zaborowiec.baza

zaborowiec-plakat